Archimedes – Jak generować pieniądze nic nie robiąc

To naprawdę pomaga nam w ustaleniu perspektywy. Jeśli nie sprzedajesz kolejnego iPhone’a i następnego wyszukiwania w Google (i powodzenia, kiedy tylko masz na to ochotę), prawdopodobnie nie będziesz mieć tysiące lub miliony osób, które pokonają drogę do swojego fana na Facebooku. Zajmie to trochę czasu, zanim reklama korporacyjna uzyska pewną trakcję na stronach z hostingiem wideo. Rozwój Twojego Twittera nie nastąpi z dnia na dzień, chyba że jesteś Ashton Kutcher. I szczerze, czy świat potrzebuje kolejnego Ashton?

Niezależnie od tego, czy osoba czytająca ci zapewnia, ponieważ zazwyczaj stara się uzyskać bardziej szczegółową wolność, niezależność finansową, więcej czasu z rodziną, dziś jest czas na rozpoczęcie budowy historii. To Albert Einstein powiedział: “Szaleństwo robi to samo w kółko, oczekując innego wyniku”.

Twórz / przejmuj produkt w niszy, która ma kupujących. Nieumyślne rozrywanie jest oprogramowaniem, produktami informacyjnymi (e-booki), raportami, grafiką lub po prostu produktami fizycznymi.

Najprostszą definicją tworzenia stron internetowych jest faktyczna procedura tworzenia strony internetowej dla twojego Internetu. Kto jest projektem? Autorzy strony. Abyś zobaczył dobre wyniki, stanie się cudownym – jeśli nie – doskonałym programistą. Ale znając wszystkich entuzjastów biznesowych, czas jest równie ważny jak pieniądze. Nie mają już luksusowego rodzimego rynku Złotej Gęsi, jeśli chodzi o twoją stronę internetową.

Chodzi mi o to, przestań, wszystko przygotowane do zrobienia jest JEDEN, tylko jedna osoba, która wierzy, jako ja – która DĄŻA kabałą, by stworzyć przyzwoite mieszkanie z domu, tak jak ja, dla [jesteśmy] jak Flynn, ktokolwiek heck Flynn jest lub wydawał się być. : O) A więc, idę, skubię moich ciężko zarobionych 25 smackerów i co się dzieje! “Czuję się dobrze, tak jak wiedziałem, że chcę” [tak, mój człowiek, James B, kazał mi to powiedzieć]. TAK, naprawdę czuję się wyjątkowy. Czuję się dobrze w tym programie, stworzyliśmy bardzo słuszne i mądre wezwanie finansowe.

Opiekuj się Złotą Gęś. Nigdy nie myl się z jajkiem jako prezentem. Stało się społeczeńtwem, które ceni rzeczy bardziej niż ludzi. Jest żartem, z przymrużeniem oka, że ​​jesteś tylko jak ostatnie osiągnięcie. Właśnie dlatego ostateczne kłamstwo. Nie jesteśmy asortymentem problemów, które robimy, sprzedażą, którą wykonujemy, ani celem, który zwykle jest podbijany. Jesteś darem. Jesteś Golden Goose. Jajo to tylko ostatnia rzecz, którą miałeś na myśli.

Nie musisz rekrutować, aby zarabiać, jeśli koncentrujesz się wyłącznie na prowizjach Golden Goose Sneakers. Jednak przeciwieństwem jest błędne stwierdzenie. Jeśli chciałbyś skupić się tylko na rekrutacji, lepiej niech ktoś sprzeda lub nikogo nie zarobi. Niestety, większość osób nie ma nikogo sprzedającego. Dlatego wiele osób nie korzysta z MLM i nie wychodzi.

Pomyśl o tym przez chwilę. ten facet zna twój rynek dokładnie tak samo jak tył jego ręki, zna kręgi i koła twojej branży i wszystko, co wiąże się z twoimi zwycięskimi zaawansowanymi pozycjami.